Co zrobić jak wpadniesz w pętle chwilówek?

By: kredytyns0comments

Zjawisko pętli zadłużenia jest nie jest przyjemne dla finansów w domowym budżecie. Czasami będąc zbyt pewnymi siebie zaciągamy kilka kredytów na raz nie patrząc na konsekwencje naszych działań, żyjąc na kredyt prędzej czy później stajemy przed barierą którą ciężko przekroczyć. Czasem nasze życie ulega gwałtownej zmianie, np. zmiana pracy, wypadek czy koniec złotej ery w naszej firmie, zarabiamy mniej a do spłaty tyle samo i już zaczyna brakować. Często człowiek próbuje się ratować ale nie myśli racjonalnie, tylko bierze chwilówkę i na jakiś czas ma problem z głowy. Ale niestety ten problem powraca.

Jeżeli spłacasz zaciągnięte kredyty coraz to innymi pożyczkami i nie jesteś w stanie spłacać swoich zaległości w bankach to znaczy że wpadłeś w spirale zadłużenia! Zaciągając coraz nowsze kredyty do spłaty poprzednich nie działamy z rozwagą, ponieważ wiąże się to z tym, że w pewnym czasie odsetki będą tak duże że nie będziemy w stanie sobie z nimi poradzić. Jeżeli szybko podejmiesz decyzje o kontakcie z nami, będziesz miał większe szansę na pozbycie się kłopotliwej sytuacji. W naszej ofercie mamy pożyczkę skierowaną do osób takich jak ty, które nie mogą sobie poradzić ze spłatą swoich zobowiązań. Zalety pożyczki to:

  • wysokie kwoty pożyczki
  • brak dokumentowania dochodu
  • bardzo wysoka przyznawalność
  • wypłata nawet w tym samym dniu

Negatywna historia, wpisy w bazach, zajęcia komornicze czy brak możliwości udokumentowania dochodu nie mają znaczenia. Wystarczy że do nas napiszesz lub zadzwonisz, a my spróbujemy pomóc! Pamiętaj że to nie jest droga bez wyjścia. Ze spirali długów da się wyjść tylko trzeba przysiąść na spokojnie i z rozwagą zabrać się za swój problem. Przyjdź do nas a przy kawie pomożemy ci znaleźć spokój.

Inne wpisy